«Залізні коні» – за братів наших менших

«Залізні коні» - за братів наших менших

Оригінальну акцію провели у День захисту тварин запорізькі активісти. На площі Фестивальній зібралися байкери, таксисти, бібліотекарі, студенти… А поряд із дивною строкатою компанією вишикувалася не менш різномаста шеренга авто і мотоциклів.

Мета акції «Ми разом на планеті Замля» – на повний голос висловитися за гуманне ставлення до тварин. Задля цього організатори планували автопробіг проспектом Соборним. Але через непорозуміння із документацією дорожня поліція не забезпечила супровід колони. Зоозахисникам довелося обмежитися масовим дійством на площі, яке не залишилося непоміченим городянами.

– Ідею акції підтримали запорізькі байкери, музей-клуб «Фаетон», комбінат «Запоріжсталь», таксопарк 42-42, громадські організації «Арт-простір», «Запорізький колорит», «Я люблю Запоріжжя». У її підготовці допомогла міськрада Запоріжжя, – перелічує ініціатор автопробігу, керівник клубного формування «Наші вірні друзі» та дитячого проекту «Світ без жорстокості» Ірина Ніхотіна. – Також ми вдячні корпорації «Кераміст», яка на благодійних засадах узяла на себе видання афіш та друк сотень листівок. Коли ми надсилали лист із проханням про допомогу – не сумнівалися, що відповідь буде позитивною: адже «Кераміст» завжди послідовно підтримує заходи з гуманного ставлення до тварин і покращення якості життя городян.

Та й не дивно: генеральний директор корпорації Дмитро Зусманович надзвичайно трепетно ставиться до братів наших менших. Досить сказати, що навіть його мобільний телефон довго озивався до господаря голосом улюбленого собаки. Дмитро Маркович зберіг цей запис, хоча пес загинув кілька років тому.

Олена СТАХОВА