Театр-лабораторія «Vie» в гостях у журналістів

Театр-лабораторія «Vie» в гостях у журналістів

В прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ, в рамках постійно діючого проекту «Творчі зустрічі», відбулася прес-конференція, Запорізького муніципального театру-лабораторії «Vie». З журналістами спілкувалися Ольга Лещова – директор-художній керівник театру і актриса водночас, а також провідні актори Олена Павлухіна і Олександр Кокарєв.

Гості розповіли журналістам про свою участь у фестивалі «Театральна прастора/новы формат», який проходив у м. Пінськ (Республіка Білорусь), а також поділилися творчими планами на нинішній сезон. Окрім запорізького, на фестивалі були представлені театральні колективи з Білорусії, Литви, Грузїї, та Туреччини. Мета фестивалю – відкрити нові імена юних обдарувань, дати їм можливість для подальшого професійного зростання і виступів на найкращих театральних майданчиках.

Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Vie» виступив з аншлагом. Він представив на суд глядачів провокаційну виставу Пітера Туріні «Полювання на щурів» у постановці режисера Андрія Романова. Під час підведення підсумків фестивалю робота запоріжців була названа відкриттям і каталізатором творчості. Запорізькому театру вручено Сертифікат Євразійського міжнародного культурного фестивалю.

В подальших творчих планах колективу – залучення до театру молодих акторів, співпраця з сучасними драматургами та режисерами, проведення майстер – класів зі студентами ЗНУ з класичної хореографії і постановка спектаклю для дітей до Нового року. 

Відповідаючи на запитання журналістів, гості підкреслили, що театр не репертуарний, а лабораторія, тобто кожен спектакль є експериментом з новими режисерами, у новому форматі – пластичному, музичному чи навіть вуличному. Саме таку постановку вони хочуть здійснити найближчим часом. Журналісти, в свою чергу, запросили театральний колектив до більш тісної творчої співпраці.

Світлана Костюк