У ворога жодного шансу  десантуватися з Азову

У ворога жодного шансу десантуватися з Азову

Президент України Петро Порошенко, інспектуючи масштабні навчання підрозділів ЗСУ на сухопутній та морській ділянці Азовського моря на території двох областей – Запорізькій та Донецькій, дав високу оцінку злагодженій роботі українських військових.

У тактичних маневрах взяли участь різні військові формування. Нагадаємо, у відповідь на агресивну політику Росії РНБО ухвалило рішення посилити обороноспроможність регіона

Навчання відбулися 12 жовтня до них були залучені близько 600 військовослужбовців та 150 одиниць військової техніки. Захід проводився в три етапи: бій за висадку десанту, ведення маневреної оборони та недопущення евакуації сил десанту. 

За ходом навчання спостерігали вище військове та політичне керівництво країни. Президент України Петро Порошенко відзначив, що наші військові вкотре показали міць та злагоджену роботу всіх підрозділів, які приймали участь у маневрах.

– Це робиться не для піару, це робиться не для того, щоб когось залякати, це сьогодні буденна робота побудови обороноздатності нашої держави, – наголосив Петро Порошенко.