У Запоріжжі 140 учнів відвідали кінологічний центр поліції

У Запоріжжі 140 учнів відвідали кінологічний центр поліції

Екскурсію до кінологічного центру для учнів однієї зі шкіл Заводського району Запоріжжя організували працівники відділу ювенальної превенції. Діти познайомились із роботою поліцейських та їх чотирилапих помічників.

12 жовтня працівники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області організували для учнів школи №75 міста Запоріжжя екскурсію до Кінологічного центру.

У супроводі вчителів 140 школярів дізнались про специфіку роботи кінологічної служби. Також поліцейські показали дітям можливості службових собак. А саме, як вони без жодних зусиль долають смугу перешкод, знаходять «вибухівку», виходять на слід та затримують злодіїв.

По закінченню заходу працівники ювенальної превенції в ігровій формі провели для школярів правовиховну вікторину на тему: «Я маю право». А також нагадали правила поводження та алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, що співробітники ювенальної превенції перевірили умови проживання дітей у сім‘ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

Відділ комунікації поліції Запорізької області