Читайте у газеті “Запорізька правда” за 18.10.2018 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 18.10.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 18 жовтня, виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.
Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.
Людина – не товар! 18 жовтня, у День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, «Запорізька правда» публікує власне бліц-опитування з питань запобігання цьому ганебному явищу. Запоріжці точно знають, як його можна подолати. Які заходи у цьому напрямку наші земляки вважають найдієвішими, читайте у свіжому випуску газети.
Не забуваємо і про наших захисників. Кожного ранку, кожного тихого ранку, коли ти відкриваєш очі, кажи «Дякую!» хлопцям, які п’ють свою ранкову каву в холодних бліндажах. Війна продовжується. Не варто про це забувати. Творча група «Запорізької правди» разом з волонтерами Надії Мороз побували на позиціях 37-го мотострілкового батальйону ЗСУ. Повний звіт про цей візит шукайте в газеті.

Разом з тим піднімаємо й інші важливі соціальні проблеми.
На своїй землі добрі господарі хазяйнують розсудливо і дбайливо. Як живуть, чим пишаються, про що вболівають мешканці об’єднаних територіальних громад – Михайлівської та Широківської, – дізнайтеся із перших вуст.
Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.
Подаємо й корисну ужиткову інформацію.
Зокрема, у рубриці «Вітер мандрів» з Віталіною Московцевою дізнайтеся про лайфхаки у подорожі Грецією.
Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете рубрику «Справи небайдужих» про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють, а також «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.
Читайте в газеті і традиційну рубрику «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами.
Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.
Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.