На Запоріжжі громадянин добровільно видав понад 400 боєприпасів

На Запоріжжі громадянин добровільно видав понад 400 боєприпасів

У селищі міського типу Розівка поліцейські вилучили набої, які добровільно видав місцевий мешканець. Вилучене направлено на дослідження. Відкриті кримінальні провадження.

15 жовтня поліцейським Розівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області в селищі міського типу Розівка місцевий мешканець 1987 року народження добровільно видав понад 440 набоїв калібру 7,62 мм. Громадянин пояснив, що знайшов їх у полі під час виконання земельних робіт.

Вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Відповідно до частини 3 цієї статті, громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

З початку року запорізькими поліцейськими 237 особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів у сфері незаконного обігу зброї, бойових припасів або вибухових речовин.

Нагадаємо, що з 01 по 30 жовтня 2018 року на території України триває місячник добровільної здачі зброї.

Відділ комунікації поліції Запорізької області