Очільник запорізької поліції зустрівся з представниками духовенства

Очільник запорізької поліції зустрівся з представниками духовенства

Сергій Коміссаров 17 жовтня провів зустрічі з представниками церков різних конфесій та обговорив питання щодо взаємодії, недопущення провокацій і розпалювання міжрелігійних конфліктів на території Запорізької області.

Начальник ГУНП в Запорізькій області Сергій Коміссаров провів зустрічі з Митрополитом Запорізьким і Мелітопольським Лукою та Єпископом Запорізьким і Мелітопольським Фотієм.

Під час зустрічей обговорили питання щодо взаємодії, недопущення провокацій та розпалювання міжрелігійних конфліктів. Домовились про співпрацю з метою попередження скоєння злочинів та правопорушень на релігійному підґрунті.

Таку ж зустріч провів заступник начальника обласної поліції Олександр Панченко з Архієпископом Бердянським і Приморським Єфремом.

Крім цього, питання із взаємодії, недопущення протирічь та конфліктних ситуацій на релігійному ґрунті обговорили з начальниками територіальних відділів та відділень поліції і дільничними офіцерами поліції.

Незалежно від віросповідання, поглядів та власного ставлення звертаємось до громадян, бути взаємоввічливими один до одного, толерантними та не піддаватись на провокації. Якщо ви стали свідком вчинення протиправних дій, одразу звертайтесь до поліції за телефоном «102» або в інший зручний для вас спосіб.

На всі протиправні дії поліція реагуватиме миттєво, жорстко та згідно чинного законодавства.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://zp.npu.gov.ua/news/novini/ochilnik-zaporizkoji-policziji-zustrivsya-z-predstavnikami-duxovenstva/