У Запоріжжі близько 150 дітей взяли участь у спортивному фестивалі в рамках проекту поліції «Спорт-вибір сильних»

У Запоріжжі близько 150 дітей взяли участь у спортивному фестивалі в рамках проекту поліції «Спорт-вибір сильних»

Поліцейські Запорізької області спільно зі спортсменами в рамках проекту поліції, спрямованого на популяризацію здорового способу життя серед дітей, організували фестиваль із показовими виступами, майстер-класами та врученням подарунків.

18 жовтня працівники ювенальної превенції ГУНП в Запорізькій області спільно з представниками спортивних клубів в рамках проекту поліції «Спорт – вибір сильних» організували проведення фестивалю у Спортивному комплексі АТ «Мотор січ».

У заході взяли участь близько 150 учнів середньої та старшої шкільної ланки з Запорізької загальноосвітньої школи № 12, Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури № 18, Запорізької загальноосвітньої школи № 65 та Комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело».

Срібний призер Кубку Світу з карате, володар чорного поясу – оперуповноважений сектору кримінальної поліції Шевченківського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області Сергій Куліченко та спортсмени спортивних клубів Запорізької й Дніпропетровської областей провели показові виступи.

Так, представники спортивного клубу «Sikario» продемонстрували своє мистецтво у змішаних єдиноборствах, клубу «Tiwaz» – навички у кік-боксі, клубу «Mad energy» – мистецтво бразильського джиу-джитсу.

Спортсмени зі школярами провели цікаве тренування, де показали деякі елементи різних видів єдиноборств.

Наприкінці фестивалю всі діти отримали солодкі подарунки. А вихованці інтернату також отримали речі, які зібрали учасники-спортсмени. Також у благодійності взяла участь Волонтерська група газети «Позиція».

Дякуємо за співпрацю керівництву АТ «Мотор січ», які надали зал у Спортивному комплексі для проведення фестивалю.

Нагадаємо, що презентація проекту «Спорт-вибір сильних» відбулась 2 жовтня. Його мета – популяризація серед неповнолітніх здорового способу життя та залучення їх до занять спортом.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області