«Зміцнення соціальної згуртованості»

«Зміцнення соціальної згуртованості»

У Карітас Запоріжжя в межах проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» відбулася друга зустріч групи психосоціальної підтримки для працівників психологічної служби закладів освіти та волонтерів, що мають високу емоційну насиченість в спілкуванні з дітьми, батьками, колегами.
Психологи проекту Natalya Lomeiko та Karine Arutiunian впевнені, що проведення такого роду заходів є важливим та необхідним з метою відновлення особистісних ресурсів та покращення психоемоційного стану.
Як один з дієвих способів подолання стресових станів було запропоновано техніку нейрографіки. Це такий графічний метод трансформації свідомості, що допоможе сформулювати проблеми і знайти її рішення.
Дякуємо за допомогу у проведенні заходу арт-терапевту, волонтеру Ларисі Биковій!
Проект «Зміцнення соціальної згуртованості» реалізується Карітас Запоріжжя за фінансової підтримки міжнародних організацій Renovabis, Catholic Relief Services.

Довідка:
Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

З повагою,
відділ коммунікацій благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»