340 демобілізованих учасників АТО отримали роботу за допомогою служби зайнятості

340 демобілізованих учасників АТО отримали роботу за допомогою служби зайнятості

За статистичними даними на обліку в центрах зайнятості Запорізької області за дев’ять  місяців поточного року перебували 1060 безробітних  з числа демобілізованих учасників АТО.

З початку року працевлаштовані 340 безробітних із числа демобілізованих учасників АТО, на військову службу за контрактом повернулися 78 осіб.

Фахівці центрів зайнятості надають профорієнтаційні, інформаційні послуги, психологічну допомогу та консультації, пропонують організацію професійного навчання учасників АТО на замовлення роботодавців або для започаткування підприємницької діяльності. Особисті консультанти надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися на робочому місці.

Так, протягом року проходили профнавчання 58 осіб із числа учасників АТО за актуальними на ринку праці професіями та спеціальностями. Отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності – 16 осіб, які започаткували власну справу у сферах надання послуг населенню, сільського господарства, торгівлі, вантажного перевезення та інших. Участь у тимчасових і громадських роботах приймали 53 безробітних демобілізованих військових.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік запевняє, що сприяння самореалізації та працевлаштуванню цієї категорії громадян є одним з головних завдань служби. Служба зайнятості разом з владою, підприємствами, навчальними закладами докладає максимум зусиль в питаннях працевлаштування цієї категорії громадян.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47