На Запоріжжі поліцейські та громадськість продовжують боротьбу з наркорекламою

На Запоріжжі поліцейські та громадськість продовжують боротьбу з наркорекламою

Працівники поліції та активісти провели черговий рейд-акцію “Намалюй життя в любові – Україна”, присвячену протидії розміщенню на об’єктах інфраструктури населених пунктів надписів, що рекламують продаж наркотиків через Інтернет та месенжери.

22 жовтня працівники підрозділів протидії наркозлочинності, патрульні та співробітники Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області разом з громадськими активістами долучились до Всеукраїнської акції “Намалюй життя в любові – Україна”.

Разом поліцейські, активісти та мешканці Запоріжжя і області зафарбували написи на будівлях із рекламою наркотиків. Загалом до акції долучились близько 80 громадян.

Крім того правоохоронці провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед мешканців будинків, підприємців та наголосили на відповідальності, якщо власники приміщень добровільно не зафарбують наркорекламу.

Просимо громадян та представників усіх громадських організації приєднуватись до таких заходів у подальшому. Про випадки наркоторгівлі в Запорізькій області можна повідомляти до поліції по телефону «102» та за телефонами «гарячої лінії»: 098 411 88 87, 050 577 32 60 та 063 365 72 68.

Нагадаємо, на Запоріжжі в результаті спільної спецоперації правоохоронці знищили наркоплантацію та вилучили близько 1000 боєприпасів.

Відділ комунікації поліції Запорізької області