ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ В СІЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ

ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ В СІЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ

Справжнім спортивним святом став традиційний турнір з міні-футболу серед дівчат у Омельницькій філії імені академіка М.А.Доллежаля КЗ «НВК «Основа» Преображенської сільради. Він проводився вже 15-й раз і присвячений пам’яті знатного агронома-садівника,Героя Соцпраці Андрія Єфіменка.

Ініціатор і організатор змагань – вчитель фізвиховання сільської школи Володимир Орел.

Учасників щиро вітали директор філії Тетяна Орел,голова Преображенської об’єднаної територіальної громади Володимир Сідун,який передав всім командам смачні торти, представник ТОВ “Аврора»,головного спонсору турніру Григорій Борт( він вручив школі кошти на придбання спортінвентаря і фрукти – для кожної команди),староста Омельника Павло Трипольський.

У турнірі взяли участь шість команд—крім омельницьких школярів,за перемогу змагалися юні футболістки з Преображенки, Комишувахи, Новотавричеського (Оріхівський район), с.Інженерного (Пологівський район), Відрадного(Запорізький район).

Були проведені ще й конкурси :смуга перешкод,снайперів і пасувальників. Кращі гравці відзначені грамотами. У підсумку перше місце зайняла команда з Омельника, друге—дівчата з Інженерного,третє—комишувасці,які нагороджені кубками, медалями та грамотами від організаторів.

Болільникам цікаво було спостерігати за грою,адже дівчачий футбол — захоплюючий вид спорту,пройнятий емоціями.

Тамара КУРОЧКІНА

Оріхівський район