Берлінська вертолітна служба включила у свій парк  український вертоліт

Берлінська вертолітна служба включила у свій парк український вертоліт

Український вертоліт Мі-8 став частиною флоту Берлінської вертолітної служби Spezialflug Berlin Hubschrauberdienste GmbH.

– Завдяки надзвичайно потужним двигунам виробництва Мотор Січ ми бачимо великий потенціал для Mi-8MSB в Європі, а також в арабських країнах і в Африці. Тепер, коли стало відомо, що ми можемо нарешті використовувати вертоліт, ми отримали численні запити від клієнтів, – підтвердив авіаційний експерт Хайнріх Гроссбонгардт.

Вертоліт Mi-8MSB нещодавно отримав європейський сертифікат льотної придатності. Вертоліт використовуватиметься переважно для монтажу щогл, електрифікації залізничних гілок і гасіння пожеж, оскільки може доставити до їх епіцентру дуже багато води.

Ще влітку минулого року були проведені випробування при високих температурах в країнах Середземномор’я, а також у Німеччині, які показали, що лише український гелікоптер може літати за високих температур при максимальному завантаженні. Інші вертольоти такого розміру швидко досягали меж своїх можливостей і не могли підніматися в повітря з повним завантаженням, деякі машини зовсім не можуть літати при зовнішній температурі вище 40 градусів. Це робить Мі-8 цікавим для операцій в спекотних регіонах Африки і країнах Перської затоки на Близькому Сході.

Варто також нагадати, що 19 травня 2010 у Конотопі пройшли льотні випробування вертольота Мі-8МСБ з двигунами новітньої модифікації ТВЗ-117ВМА-СБМ1В. Був встановлений світовий рекорд, коли вертоліт за 13 хвилин піднявся на висоту 8100 метрів.

Spezialflug Berlin Hubschrauberdienste GmbH – розташований в Берліні оператор вертольотів, що спеціалізується на таких роботах, як карго перевезення, роботи на шельфі, перевезення та установки кранів і важких конструкцій. Крім того, компанія має багаторічний досвід в області пожежогасіння та інших операцій під час стихійного лиха.

За матеріалами з відкритих Інтернет-джерел