Бізнес пропонує   владі власну Чергу денну

Бізнес пропонує владі власну Чергу денну

Чергу денну бізнесу до влади презентували на засіданні Ради Запорізької торгово-промислової палати

Керівники промислових компаній нашого регіону, малого та середнього підприємництва, представники влади, громадськості, о зібрались у бізнес-центрі ЗТПП, долучились до обговорення спільного документу «Черга денна бізнесу до влади».

Ініціативу, що покликана поглибити діалог на благо економічного розвитку країни, презентував президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Процес формування документу вже розпочато, члени Палати та бізнес надають свої пропозиції. Торгово-промислова палата України закликає всіх бажаючих представників бізнесу долучитися до процесу створення та впровадження ініціативи.

«Черга денна» стала логічним продовженням основних напрямів діяльності Палати. Зокрема, конгресно-виставкові, консалтингові та експертні можливості Запорізької торгово-промислової палати створюють сприятливі умови для бізнес-кооперації, виходу на нові ринки збуту, знаходження ділових партнерів, презентації продукції та послуг в Україні та за кордоном.

Президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов деталізував учасникам зустрічі основні інструменти міжнародної технічної допомоги та заходи ЗТПП щодо їх імплементації в роботі з підприємствами-членами Палати. Він підтвердив, що додаткові ресурси для розвитку бізнесу надає участь Запорізької ТПП у регіональних програмах розвитку МСБ, партнерство з міжнародними проектами технічної допомоги, зокрема, проект «EU4Business» (ЄС), GIZ (Німеччина), ПРОМІС (Канада), Проект щодо розширення можливостей для експорту українських підприємств до ЄС (Великобританія).

В рамках засідання Ради ЗТПП традиційно відбулася церемонія урочистого прийому до лав Запорізької ТПП та ТППУ нових членів організації. У їх числі – представники малого та середнього підприємництва регіону: компанії ТОВ «Техносенс», ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод», ТОВ « ВТД «Будкамінь», ТОВ «Агронекст», ПП «Крауфстроймаркет», ПП «Енхол», ТОВ «Альбакор», ТОВ «В2В ТЕХНО», ПАТ «Вега плюс». Нагадаємо, нині членами Запорізької торгово-промислової палати є близько п’ятиста компаній регіону, що представляють практично всі галузі економіки.

Палата продовжує ефективно реалізовувати ефективні проекти та бути максимально корисною та сучасною для бізнес-спільноти регіону.

Наталя Охромій