Читайте у газеті “Запорізька правда” за 25.10.2018 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 25.10.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 25 жовтня, виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.
Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.
Нинішній випуск – святковий, присвячений 101-ій річниці з дня її заснування. Ми намагалися зробити його не тільки цікавим і корисним для вас, насиченим захоплюючою інформацією, але й естетично привабливим. Тому він – подвійний. Певні, що поставленої мети досягли – порадували і надихнули вас.Звертаємо вашу увагу, що наступний вихід нашої газети відбудеться 8 листопада! Очікуйте нових цікавих і захоплюючих матеріалів.
Разом з тим піднімаємо й важливі соціальні проблеми.
Рідна мова – чинник національної безпеки Української держави. Вона також забезпечує нормальне функцiонування нацiонального органiзму в усiх його виявах – полiтичному, економiчному, культурному, є інтегруючим чинником нації, запорукою єдності суспільства, міцності державного організму Але саме рідна українська мова сьогодні потребує особливого захисту. Як захистити українську мову, порадить «Запорізька правда».
Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.
Поговоримо про … виноградарство. Справжньою сенсацією для сучасних запоріжців стане інформація, що найкраще Каберне і Сапераві колись було саме у нас, на територіях Північного Приазов’я. Сьогодні є шанс відродити виноградарство та виноробство як величезний пласт національної культури. Це дасть можливість відродити села Північного Приазов’я , створити нові робочі місця, поставляти на внутрішній ринок якісну продукцію вітчизняного виробництва, наповняти місцевий бюджет. А потім розпочати непросту роботу заради повернення на Європейський та світовий ринки. Це- можливо. Варто тільки захотіти. Підробиці дізнайтеся з нашої газети.
Подаємо й корисну ужиткову інформацію.
Зокрема, у рубриці «Вітер мандрів» з Віталіною Московцевою дізнайтеся про лайфхаки у подорожі Грецією. Чи є у Греції … греки? Які сенсаційні відкриття зробила у колисці європейської цивілізації пані Віталіна, дізнайтесь з її публікації у «Запорізькій правді».
Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете рубрику «Справи небайдужих» про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють, а також «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.
Традиційну для нашої газети рубрику «Дивина тижня» цього разу ми трошки змінили. Дивувати своїх читачів справді будемо. Втім, публікаціями, які з’являлись на шпальтах нашої газети майже вік тому. Зокрема, про стосунки червоноармійців із … дівчатами легкої поведінки.
Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.
Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.