Газета житиме, бо вона потрібна людям!

Газета житиме, бо вона потрібна людям!

І не зчулися, як сотий ювілейний рік нашого видання добіг кінця. І стоячи на порозі другого століття в історії нашої газети, ми підбиваємо риску своїм минулим успіхам і невдачам та мріємо про наше спільне, спільне з вами, наші добрі друзі – читачі і передплатники, шанувальники українського слова і патріоти своєї Батьківщини, – світле майбуття. Радіємо, що перемог лишилося позаду трохи більше, ніж поразок і зрад, що у полку наших друзів відбулися суттєві зміни і поповнення. До слова, окрім жителів Запорізької області, нашу газету завдяки сучасному web-сайту тепер читають в усьому світі – у обох Америках та в Європі, навіть в країнах Африки та Азії. А віднедавна долучилися й представники української спільноти в Австралії. До слова, прекрасні пані Любов (із Мельбурна) і Стефанія (із Сіднея), австралійки українського походження (їхні батьки перебралися до віддаленого континенту після Другої світової війни), прибувши до Запоріжжя , активно долучилися до наших пікетів біля адмінбудинку облради на підтримку «Запорізької правди». Примірники нашої газети як найдорогоціннішу реліквію вони повезли до себе додому. З берегів Австралії до нас уже повернувся їхній привіт у вигляді співпраці із виданням Української діаспори «Вільна думка».

За вашої підтримки, друзі, ми зуміли змінити формат видання з паркетного на комунікаційне і стали реальною інформаційною платформою, яка забезпечує зв’язок влади і громади – сприяє залученню свідомих і відповідальних громадян до конструктивних процесів прийняття управлінських рішень.

За час свого існування наша газета – єдине в області українськомовне видання регіонального рівня – розвинула власні патріотичні засади і підтвердила, що є досвідченим воїном в інформаційній війні та щирим волонтером – помічником наших захисників в окопах спочатку АТО, а віднедавна ООС. Окрім матеріально-технічної допомоги нашим військовослужбовцям у зоні бойових дій, взялися й за інформаційне забезпечення військових підрозділів, що дислокуються у Запоріжжі. В рамках національного проекту «Реформована преса – Українській Армії» налагодили співпрацю з 9-им полком оперативного призначення НГУ. Вже вирішені всі організаційні питання. І перший випуск вісника полку «За Україну!» бійці цього підрозділу отримають на свято 24-ої річниці з дня заснування військової частини 3029  – саме 31 жовтня.

І ми не збираємося зупинятись на досягнутому! Попри всі перепони, які вчиняють на нашому шляху недолугі можновладці, ми продовжимо свою натхенну творчу діяльність. Наша газета житиме! Бо історія засвідчила, що вона потрібна людям! А отже попереду – нові перемоги і здобутки. Найголовніша з них – на фронтах визвольної війни за незалежність України. Певні, що саме на шпальтах нашої газети ви прочитаєте цю довгоочікувану звістку.

Дякую, що у найскладніші для нашого творчого колективу часи ви залишаєтесь нашими вірними друзями. На вашу підтримку і допомогу спиратимемось і надалі.

Усіх нас вітаю із 101-ою річницею величного медіа-бренду Запорізького краю – газети «Запорізька правда»! Тримаймося разом!

З повагою,

Наталя Зворигіна,

в.о.головного редактора