На Запоріжжі запрацює «ПОЛІНА» – мобільна група з реагування на випадки домашнього насильства

На Запоріжжі запрацює «ПОЛІНА» - мобільна група з реагування на випадки домашнього насильства

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ працівники Бердянського відділу поліції та Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області пройшли навчальний курс з протидії домашньому насильству.

Під час навчання, викладачі ознайомили поліцейських з формами і методами діяльності, що направлені на попередження, виявлення та припинення домашнього насильства. Важливу увагу приділили взаємодії поліції з державними та недержавними організаціями з надання комплексної допомоги постраждалим особам. В інтерактивній кімнаті поліцейські практично відпрацювали навички реагування на вчинення домашнього насильства.

Присутніми розглядались особливості застосування термінового заборонного припису. Оскільки тепер поліція має змогу виностити зазначені приписи з метою негайного припинення домашнього насильства, усунення небезпеки для життя і здоров’я постраждалих осіб та недопущення продовження чи повторного вчинення насильства.

Мобільні групі працюватимуть на території Бердянська та реагуватимуть на повідомлення про сімейні конфлікти. Правоохоронці, які будуть входити до її складу, фіксуватимуть факти домашнього насильства, а з кривдниками проводитимуть посилену профілактичну роботу.

Нагадаємо, проект «ПОЛІНА» передбачає функціонування у населених пунктах країни мережі мобільних поліцейських груп, до яких входять дільничні офіцери поліції, інспектори ювенальної превенції та патрульні.

Відділ комунікації поліції Запорізької області