КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «НА ЗАПОРІЗЬКІЙ ЗЕМЛІ МАЮТЬ ПАНУВАТИ МИР ТА ЗЛАГОДА»

КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «НА ЗАПОРІЗЬКІЙ ЗЕМЛІ МАЮТЬ ПАНУВАТИ МИР ТА ЗЛАГОДА»

Під час розширеного засідання Ради релігійних організацій при голові облдержадміністрації представники різних релігійних конфесій підписали спільну заяву-звернення до народних обранців, державних інституцій, чиновників регіонального рівня, членів релігійних рухів, воїнів та ветеранів, представників профспілок та роботодавців Запоріжжя з проханням утриматися від провокацій, дій, закликів і гасел, які спрямовані на дестабілізацію мирного життя в Запорізькому регіоні. Окрему увагу у зверненні було приділено роботі правоохоронних органів. Аби їх представники виконували свої обов’язки згідно з чинним законодавством України, запобігали усім спробам порушення громадського спокою.
З призовами до миру та злагоди між жителями Запорізького краю звернувся голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
– Останнім часом ми бачимо, що ті процеси, які відбуваються в суспільстві отримують дуже гостру реакцію. Особливо це стосується Томосу про автокефалію та пов’язаних із цим подій. Так, влада не втручається у питання релігії, адже церква та релігійні організації відокремлені від держави – як це зазначено в Конституції України. Проте разом з правоохоронними органами представники влади відповідають за мир та безпеку в регіоні. І я закликаю всіх докласти максимум зусиль для того, аби на Запорізькій землі мають панувати мир та злагода. Без провокацій та непорозумінь. Адже досить часто ніхто не розуміє з чого починається страшна ворожнеча. І чимало конфліктів в історії – виникали саме з релігійних підстав. Тож нагадую, що найцінніше для всіх нас – життя людей. І ми не маємо допустити провокацій стосовно жодної з конфесій, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
На розширене засідання Ради релігійних організацій при голові облдержадміністрації були запрошені представники духівництва, політичних сил, профспілок та силовиків. Разом вони підписали попередньо погоджену заяву, в якій задекларували мирні наміри та братерську любов.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю