У Школі Конфуція у ЗНУ другий рік поспіль вивчають китайську мову

У Школі Конфуція у ЗНУ другий рік поспіль вивчають китайську мову

У Запорізькому національному університеті стартував новий навчальний рік у створеній минулого року Школі Конфуція. З цієї нагоди відбулася офіційна зустріч директора Школи Конфуція ЗНУ від китайської сторони У Шихонга та викладача китайської та англійської мов Ся Юеся з ректором ЗНУ Миколою Фроловим, представниками адміністрації та науково-педагогічними працівниками вишу. Під час заходу науковці підбили підсумки вже наявних за рік напрацювань у рамках плідної діяльності Школи Конфуція в ЗНУ та окреслили чимало нових освітніх перспектив. Йдеться про поступ Школи Конфуція до Інституту, плідну співпрацю Аньхойського університету з факультетом іноземної філології та філологічним факультетом ЗНУ, обміни студентами й викладачами, стажування, спільні освітні проекти тощо.
Директор Школи Конфуція ЗНУ від китайської сторони У Шихонг і викладач китайської та англійської мов Ся Юеся будуть навчати китайської мови слухачів Школи Конфуція разом із деканом Інституту Аньхойського педагогічного університету (Китайська Народна Республіка), яка вже рік викладає в ЗНУ в рамках діяльності Школи Конфуція – викладачем Ген Ліпін.
У найближчих планах Школи Конфуція – розширення діяльності з одночасним запрошенням висококваліфікованих викладачів-носіїв мови з Аньхойського педагогічного університету (Китай), які пройшли конкурс і отримали право працювати в Школі Конфуція терміном не менше року, – розповів директор Школи від ЗНУ Володимир Волков. У рамках старту навчання пройшли оргзбори керівництва Школи та її слухачів – а це майже сто претендентів на знання китайської. Дехто з них вивчає мову вже другий рік поспіль.
Для довідки.
З минулого року представники всіх вікових груп Запоріжжя отримали можливість вивчати китайську мову та культуру на професійному рівні, із залученням носіїв мови, які мають досвід роботи з іноземцями. Для охочих вивчати китайську у ЗНУ є ще один цікавий проект: упродовж минулого навчального року у ЗВО діяв розмовний клуб «Друзі Китаю». У планах ректорату вишу – відкриття в найближчі роки на базі факультету іноземної філології спеціальності «китайська мова». Серед найближчих важливих подій у Школі Конфуція – урочистості з нагоди початку нового навчального року, на які приїдуть офіційні представники Аньхойського педагогічного університету та дипломатичні представники КНР в Україні.

Прес-служба ЗНУ