Поліція Запоріжжя приєдналася до футбольного флешмобу «Ми одна команда»

Поліція Запоріжжя приєдналася до футбольного флешмобу «Ми одна команда»

Спортивну естафету, організатором якої є Національна поліція України, правоохоронці Запоріжжя прийняли від колег з Дніпропетровської області.

29 жовтня за підтримки товариства «Динамо» відбувся футбольний матч між командами вихованців комунального закладу «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7» та поліцейських області, до складу якої увійшли працівники ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції, оперуповноважені кримінальної поліції та працівники кадрового забезпечення.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції поліції Запорізької області Ольга Зінченко, метою заходу є популяризація здорового способу життя, профілактика правопорушень серед неповнолітніх, а також показати дітям, що поліцейський – друг, який завжди готовий прийти на допомогу.

Футбольний поєдинок видався запеклим та видовищним. Перемогу одержала команда дітлахів.

Наприкінці заходу від працівників поліції дитяча команда отримала футбольний м’яч, «Кубок Переможців» та солодощі, а найкращі гравці – грамоти.

У свою чергу, вихованці школи-інтернату приготували для правоохоронців та передали тематичні малюнки.

Спортивну естафету та її символ – футбольний м’яч, який прибув до нас із Дніпропетровщини, учасники змагань передали поліції Херсонської області.

Нагадаємо, що запорізькі поліцейські провели для дітей змагання з міні-футболу.

Відділ комунікації поліції Запорізької області