Запорізькі підприємці сплатили до місцевих скарбниць понад півмільярда гривень

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих скарбниць понад півмільярда гривень

Представники малого і середнього бізнесу Запорізької області з початку року сплатили до місцевих бюджетів 515,8 мільйона гривень єдиного податку. У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 107,2 мільйона або на 26 відсотків.
Сьогодні у регіоні за спрощеною системою оподаткування працюють майже 46 тисяч підприємців-фізичних осіб, що на одну тисячу перевищує кількість зареєстрованих у 2017 році. Вони використовують працю більш ніж 26 тисяч найманих робітників.
Зокрема, 22,7 тисячі суб’єктів підприємництва обрали другу групу спрощеної системи, у якій граничний обсяг річних доходів складає 1,5 мільйона та максимальна кількість найманих осіб – до десяти, 15,4 тисячі платників – представники третьої групи (обсяг доходів – до 5 мільйонів та необмежена кількість найманих працівників), 7,7 тисячі “єдинників” перебувають у першій групі (не передбачено використання найманої праці та граничний обсяг доходів – до 300 тисяч).
Найбільші доходи задекларували підприємці, які здійснюють діяльність у таких галузях, як: оптова та роздрібна торгівля продуктами харчування, напоями, одягом, хімічною продукцією, пальним, виробництво олії та тваринних жирів, меблів, вирощування зернових культур, вантажний автотранспорт, будівельно-монтажні роботи та інші.

Головне управління ДФС у Запорізькій області