Форум «AgroPro» у ВЦ «Козак-Палац»: про ефективні інструменти розвитку аграрного бізнесу

Форум «AgroPro» у ВЦ «Козак-Палац»: про ефективні інструменти розвитку аграрного бізнесу

1 листопада Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу запрошує до участі у II спеціалізованому аграрному форумі з переробки продуктів тваринництва та рослинництва «AgroPro». Захід відбудеться у виставковому центрі «Козак-Палац», початок о 10.00.
У форумі візьме участь заступник Міністра аграрної політика та продовольства України Олена Ковальова, представники обласної влади, міжнародних проектів технічної допомоги ЄС, Німеччини, Канади, Швейцарії, власники та керівники аграрних підприємств Запорізького регіону, компаній-переробників агропродукції.
Перша пленарна частина форуму присвячена інструментам державної підтримки в агросекторі та проектам міжнародної технічної допомоги.
Чим глибша переробка продукції, тим дорожчий і прибутковіший товар, – переконані експерти. Більше 10 авторитетних українських та міжнародних спікерів розповідатимуть про можливості виходу малих і середніх агропідприємств на зовнішні ринки та включення їх у ланцюги доданої вартості, правова тема форуму – захист від аграрного рейдерства.
На допомогу аграріям – презентують і розробки науковців Запорізького регіону. Зокрема, обладнання для виробництва харчових продуктів від Таврійського державного агротехнологічного університету.
Другий тематичний блок форуму акцентує увагу на практичних аспектах впровадження стандартів НАССР у харчовій промисловості, сучасних технологіях переробки продукції та досвіді кооперації. Власним досвідом організації переробки продукції, організації кооперації поділяться керівники запорізьких підприємств «СПП Лана», ПрАТ «Племзавод «Степной», ТОВ «Токмак Млин», громадської організації «Рада жінок-фермерів», обслуговуючого кооперативу «Дніпро».
2 листопада учасники форуму «AgroPro» відвідають харчові підприємства регіону та ознайомляться з найкращою практикою впровадження інноваційних технологій у виробничий процес.
Нагадаємо, що перший аграрний форум, у рамках ініціативи «EU4Business» відбувся у Запоріжжі рік тому та обєднав 25 спікерів та понад 150 учасників навколо теми розвитку плодоовочівництва та вирощування нових нішевих культур.

З програмою заходу можна ознайомитися на сайті https://www.cci.zp.ua/presscentr4/novosti4/5302-forum-agro-pro-zaproshuemo-virobnikiv-agroproduktsiji-do-dialogu
Прес-центр: pressa@cci.zp.ua
т. 050-600-46-81