Під час шкільних канікул запорізькі школярі відвідали музей поліції

Під час шкільних канікул запорізькі школярі відвідали музей поліції

Працівники поліції підтримали проект «Корисні STREAM-канікули» та провели для школярів пізнавальні та профілактичні заходи. Діти різних навчальних закладів Запоріжжя відвідали музей поліції та дізналися більше про роботу правоохоронців.

Проект «Корисні STREAM-канікули» покликаний сприяти підвищенню відповідності професійного вибору молоді потребам ринку праці, кращого пізнання рідного краю, його історії, правової обізнаності молоді. Працівники поліції відгукнулись на пропозицію Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та центру науково-технічної творчості молоді «Політ» та провели для школярів Запоріжжя екскурсії.

Діти відвідали Музей запорізької поліції. Підліткам розповіли про історію розвитку правоохоронних органів, специфіку роботи у різні періоди. Діти мали змогу познайомитися із матеріалами, експонатами музею, а також отримати відповіді на питання, які цікавили школярів.

Під час екскурсії відвідувачам нагадали правила поведінки у разі спілкування з незнайомцями та виявлення невідомих предметів. Також поговорили з дітьми про їхні права і обов’язки, відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за вчинення правопорушень.

Нагадаємо, що поліція Запоріжжя приєдналася до футбольного флешмобу «Ми одна команда».

Відділ комунікації поліції Запорізької області