Керівники Запорізької митниці та аеропорту обговорили шляхи підвищення якості обслуговування пасажирів

Керівники Запорізької митниці та аеропорту обговорили шляхи підвищення якості обслуговування пасажирів

Пасажиропотік запорізького аеропорту щорічно зростає на 15%, а на початку 2019 року планується ще й введення в експлуатацію нового терміналу, відкриття додаткових та розширення діючих авіарейсів. Це беззаперечно позитивний факт, адже зростатимуть доходи аеропорту, а відповідно, й податкові надходження.
Водночас виникає потреба у створенні оптимальних умов для ефективного обслуговування пасажирів при проходженні митного контролю. З метою удосконалення обслуговування клієнтів аеропорту начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев ініціював проведення робочої наради за участю керівництва митниці, адміністрації аеропорту та служби авіаційної безпеки.
Під час зустрічі Олексій Мужев зазначив, що для поліпшення ситуації із запорізьким аеропортом необхідно об’єднати зусилля. Він наголосив, що саме злагоджена взаємодія всіх служб підвищить рівень обслуговування пасажирів та позитивно вплине на імідж повітряних воріт Запоріжжя.
Учасники наради відвідали місце будівництва нового терміналу, де незабаром буде здійснюватись проходження пасажирського контролю, та обговорили найбільш реальні шляхи вирішення нагальних проблем. Зокрема, це відповідність загальним вимогам до облаштування авіаційного пункту пропуску “Запоріжжя”, удосконалення та прискорення контролю пасажирів та багажу, функціонування та дотримання режиму у зонах митного контролю, перспективи розвитку пункту пропуску та інші.

Запорізька митниця ДФС