Три бронзи привезли з чемпіонату Європи важкоатлети ЗНУ

Три бронзи привезли з чемпіонату Європи важкоатлети ЗНУ

На минулому тижні в Польщі відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді. У складі збірної України участь у змаганнях взяли четверо представників Запорізької області. Уже перший день змагань став щасливим для запоріжців: у вазі 56 кг бронзовим призером чемпіонату Європи став студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський. Він у сумі показав результат 235 кг – 104 кг ривок та 131 кг поштовх.
Слідом бронзу чемпіонату Європи здобув ще один студент Запорізького національного університету – Кирило Пирогов. У ваговій категорії 94 кг він став третім за сумою двоборства – 360 кг (168+192) та здобув срібло у ривку.
А під завісу змагань «малою бронзою» відзначився дебютант чемпіонату Європи Олег Ганзенко. У вазі +105 кг студент Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету став бронзовим призером у ривку, з результатом 176 кг, та був четвертим за сумою двоєборства – 377 кг (176+201).

Для довідки
Підготували спортсменів до змагань викладач Запорізького національного університету Анатолій Орлов та тренер Олександр Слободянюк. Місяць тому важкоатлети ЗНУ порадували своїми результатами у Львові, де проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Збірна Запорізької області у командному заліку серед чоловіків посіла четверте місце, а серед жінок 13 місце, серед 22 команд. Цього разу хлопці зібрали потужну колекцію срібла. Другим у ваговій категорії 55 кг став студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський. Медаль того ж ґатунку додав студент ЗНУ Тарас Гришин, виступаючи у ваговій категорії 73 кг. Ще одну срібну медаль завоював Костянтин Рева у ваговій категорії 102 кг. Студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олег Ганзенко став срібним призером чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок у ваговій категорії +109. Ще один студент факультету фізичного виховання ЗНУ Антон Сердюков у вазі 89 кг показав результат 341 кг (155 – ривок, 186 – поштовх). У змаганнях жінок єдину нагороду здобула дебютантка чемпіонату – студентка ЗНУ Анастасія Манєвська, яка виборола бронзу у ваговій категорії 76 кг.

Прес-служба ЗНУ