Протягом місяця до поліції Запорізької області громадяни добровільно здали понад 77 тисяч боєприпасів та 284 одиниці зброї

Протягом місяця до поліції Запорізької області громадяни добровільно здали понад 77 тисяч боєприпасів та 284 одиниці зброї

Під час Місячника добровільної здачі зброї до поліції то відділів та відділень поліції громадяни добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові речовини.

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанням в період з 1 по 31 жовтня 2018 року на території всієї України були організовані та проведені заходи щодо добровільної здачі населенням вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів.

Протягом місяця до територіальних підрозділів поліції Запорізької області було добровільно здано 284 одиниці зброї, з них: 22 одиниці зброї армійських зразків, 90 одиниць мисливської нарізної, 110 мисливської гладкоствольної, 29 холодної зброї, 22 саморобної зброї. Із зальної кількості добровільно зданої зброї 131 одиниця, яка незаконно зберігалась, в тому числі один РПГ-22.

Окрім того, громадянами здано 77083 набої різних калібрів та 110 спеціальних засобів, серед яких 44 газових пістолети та револьвери, 23 пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу гумовими кулями та 21 кг вибухових речовин.

За результатами місячника 67 громадян звільнено від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки.

І хоча місячник завершено, позбутися незаконної зброї та відповідальності за її зберігання можна у будь який час, звернувшись до територіальних підрозділів ГУНП в Запорізькій області.

Також звертаємось до громадян, якщо вам відомі факти незаконного зберігання, носіння, придбання чи збуту зброї, боєприпасів та вибухових речовин, негайно повідомляйте за телефоном «102» або і інший зручний для вас спосіб.

Нагадаємо, що поліцейські у місті Бердянськ затримали в порядку ст. 208 КПК України зловмисника, який скоїв постріли в бік місцевих мешканців.

Відділ комунікації поліції Запорізької області