Бліц опитування: Які почуття у вас викликає спілкування українською?

Бліц опитування: Які почуття у вас викликає спілкування українською?

Єфим Петрович, пенсіонер:  -Такі самі почуття як і спілкування російською. Бо у в спілкуванні головне зміст і доброзичливість, поважай співрозмовника і тебе завжди почують, якою б мовою не спілкувався.
Інеса,косметолог:
– Якщо до мене звертаються українською, то майже завжди це людина доброзичлива, їй одразу ж хочеться якось допомогти, відповісти, посміхнутися, дати пораду, вислухати. Бо українська це як ознака якоїсь спорідненості.

3. Наталія, студентка:

-Приємно чути українську. Хоча сама частіше спілкуюсь російською, ну тому що так звикла з дитинства. Але в українській є певні мальовничі нотки, до яких прислуховуєшься особливо уважно. Не завжди вмію відповісти правильно, тому інколи хвилююсь.

4. Олексій,студент:

– Як що українська мова у повсякденному спілкуванні, то почуття гарні. А ось озвучка фільмів українською мені не завжди подобається, не всі слова можу зрозуміти.Так само якщо намагаюсь спілкуватись українською,то швидко втомлююсь.

5. Оксана,провізор:

– Українська мова завжди викликає рідні почуття. Дитинство моє пройшло у селі, то там українська скрізь, хоч і не зовсім літературна. В інституті, де навчалася там було дещо інше, майже всі спілкувалися російською, і якщо ти україномовна,то сприймали селючкою. Сподіваюсь таке ставлення вже в минулому.