За сприяння служби зайнятості протягом січня-жовтня 2018 року 39 тис. осіб знайшли роботу

За сприяння служби зайнятості протягом січня-жовтня 2018 року 39 тис. осіб знайшли роботу

Протягом січня-жовтня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 55,6 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 4,8% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-жовтня 2018 року 39,0 тис. осіб знайшли роботу. З початку року 533 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 97 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 3,2 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 листопада 2018 року становила 2227 одиниць.

– Для задоволення потреб наших клієнтів, ми будуємо співпрацю з роботодавцями малого, середнього та великого бізнесу незалежно від форм власності. 2018 рік для Запорізької обласної служби зайнятості став роком співпраці із крупними промисловими підприємствами задля задоволення їх потреб. Адже наразі в області попит роботодавців на кваліфікованих робітників залишається досить високим. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – оператори котельної, продавці, водії, слюсарі, електрогазозварники, медсестри, токарі, кухарі, та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, вихователів та менеджерів з відповідним досвідом роботи, – наголошує керівник служби зайнятості Запорізької  області Ірина Дуднік.

Додатково. В роботу служби зайнятості постійно впроваджуються нові мобільні сервіси з метою наближення послуг до клієнтів. Так функціонує «електронна черга», «Електронний кабінет роботодавця», «кабінет безробітного», де кожен  бажаючий може отримати великий спектр потрібної йому інформації. Для більш комфортного підбору персоналу зараз у центрах зайнятості  Запорізької області запроваджено підбір персоналу по типу рекрутинга.

Запроваджена онлайн-профорієнтація – веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47.