В Мелітополі поліцейські оперативно розшукали безвісті зниклу школярку

В Мелітополі поліцейські оперативно розшукали безвісті зниклу школярку

Працівники Мелітопольського відділу поліції протягом двох годин знайшли 11-річну дівчину, яка не пішла на заняття до школи. Вирішується питання про притягнення матері до адмінінстративної відповідальності.

8 листопада о 13:40 до Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення від місцевої жінки 1987 року народження, яка повідомила про те, що зникла її неповнолітня донька. Інформацію про те, що дівчинки немає в школі на заняттях мати отримала від педагогів.

Співробітники ювенальної превенції встановили, що близько 8:00 жінка привела до школи свою 11-річну доньку. А через кілька годин їй зателефонували з навчального закладу та повідомили, що дівчники немає на заняттях. Крім того, до школи прийшов місцевий мешканець, який знайшов на березі озера Горячка рюкзак школярки та повідомив про знахідку педагогів.

Наряди груп реагування та співробітники ювенальної превенції Мелітопольського відділу поліції декілька годин розшукували неповнолітню: спілкувались з її рідними та друзями, перевіряли місця, куди могла піти дитина. Близько 15:30 дівчинку знайшли на місцевому ринку. Жертвою злочину неповнолітня не стала. З нею проведена профілактична бесіда.

Наразі вирушується питання щодо притягнення матері дівчинки до адміністративної відповідальності за ознаками ч.2 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Нагадаємо, що працівники поліції ювенальної превенції продовжують проводити заходи з протидії психологічному та фізичному терору щодо неповнолітніх з боку однолітків.

Відділ комунікації поліції Запорізької області