Кар’єрний форум «Живи та працюй в Україні» в рамках «Ярмарку освіти» в Запоріжжі не одну тисячу відвідувачів

Кар’єрний форум «Живи та працюй в Україні» в рамках «Ярмарку освіти» в Запоріжжі не одну тисячу відвідувачів

Кожного дня у своєму житті ми робимо вибір. Але, мабуть, самий складний, самий вагомий вибир у нашому житті – це вибір свого професійного майбутнього.

За ініціативи Запорізького обласного центру зайнятості в рамках «Ярмарку освіти» працював Кар’єрний форум «Живи та працюй в Україні”. Захід мав на меті об’єднати представників навчальних закладів, роботодавців, учнівську молодь, людей, які шукають роботу, стати помічником у пошуку актуальної та корисної інформації щодо професійного визначення, майбутнього працевлаштування та успішної самореалізації.

Із великим задоволенням молодь приймала участь у тренінгах та різноманітних майстер-класах, що охоплювали найрізноманітніші теми: від обрання дитиною майбутнього професійного шляху – до сучасної бізнес-освіти для тих, хто вже відбувся у професії.

Фахівці Запорізького обласного центру зайнятості провели для студентської та учнівської молоді тренінги на тему: «Побудова кар’єри» та тренінг для практичних психологів «Психологічні аспекти побудови кар’єри».

Та все ж таки, особлива увага приділена старшокласникам. Адже в одному виставковому залі майбутні абітурієнти зможуть поспілкуватися з керівництвом, викладачами та студентами вищих навчальних закладів Запорізького та інших регіонів.

Нещодавно службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація – веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості. Всі бажаючі мали змогу ознайомитись з новим інтернет ресурсом, пройти профорієнтаційне діагностування, отримати консультації фахівців щодо вибору професії.

– Фахівці служби зайнятості завжди радо допомагають молоді у питанні професійної самовизначеності. Тому ми завжди готові надати консультації з виявлення особистих професійних нахилів та побудови власної кар’єри. До того ж, дуже важливою для майбутніх студентів є інформація про професії, які затребувані на ринку праці зараз та які будуть користуватись попитом у найближчому майбутньому, – розповідає директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Гості виставки мали можливість не тільки поспілкуватись з фахівцями, викладачами, студентами та отримати відповіді на всі свої запитання. На Ярмарку вакансій представники ринкоутворюючих підприємств м. Запоріжжя презентували наявні вакансії та провели індивідуальні співбесіди з шукачами роботи.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47.