Бліц-опитування: Чи любите ви зиму? Як саме ви готуєтесь до зими?

Бліц-опитування: Чи любите ви зиму? Як саме ви готуєтесь до зими?

1.Людмила,бухгалтерка:

-Зиму можно любити у вихідні дні,коли не треба бігти морозним ранком на роботу. Ну ще зимові свята теж дуже подобаються. Взимку великі витрати, на одяг, опалення, на овочі і фрукти. Готуюсь до зими психологічно завмерши-чекаю скільки доведеться витратити на комунальні платежі.

2.Оксана, викладач з музики:

-Так, мені подобається взимку, звичайно якщо гарна погода, є сніг, і щоб не дуже великі морози були. Готуюсь до зими як всі- купую дітям новий зимовий одяг і взуття. Трохи консервації запасаю влітку, зберігаю у морозильній камері літні ягоди, овочі на жаль ніде зберігати взимку, доводиться купувати на ринку по реальним цінам.

3.Олексій Петрович, інженер-конструктор:

-Взимку якось бодріше себе відчуваю, можливо холод корисніше організму за літню спеку. Хоча літо я люблю більше аніж зиму. На дачі в нас за літо збирається доволі великий запас овочів, картоплі та фруктів, ну і консервація ще. Це те, що виростили на ділянці з дружиною. Майже вистачає нам до весни цих запасів, ще й дітям трохи вистачає.

4.Петро Васильович, Вільняньский р-н, пенсіонер:

-Взимку непогано, хоча я більше люблю теплі пори року. В селі зима важче відчувається ніж у місті. Треба мати дрова, треба купувати вугілля, якось намагатися економити газ, аби якось кінці з кінцями зводити. Ну а продукти майжі всі у нас власні є. За літо комору наповнюємо потроху, аби вистачило до наступного врожаю.

5.Тимофій, будівельник:

-Якщо є сніг, та гарна погода, то звісно люблю таку зиму. Хоча така зима в нас буває нечасто. Ну а працювати мені взимку важче аніж влітку. Як готуюсь до зими? Ані як. Хіба що вікна паперовими стрічками вдома заклеїли.