9-ий полк оперативного призначення НГУ отримав власне видання

9-ий полк оперативного призначення НГУ отримав власне видання

В прес – центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ відбулася презентація нового друкованого видання «За Україну!». Його представили журналістам, волонтерам та представникам громадськості членкиня правління та секретаріату обласної журналістської організації, очільниця газети «Запорізька правда» Наталія Зворигіна, прес-офіцер 9-го полку оперативного призначення НГУ майор Олександр Чесноков та помічник прес-офіцера, старший солдат Олег Соловйов – по суті, перша редакційна колегія нової газети.

Як підкреслила Наталія Зворигіна, загальнонаціональна благодійна акція «Реформована преса – Українській Армії!» проводиться за ініціативи газети «Запорізька правда» та за підтримки Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України. В рамках цієї акції силами творчого колективу газети на волонтерських засадах започаткований випуск безкоштовного Вісника 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України з промовистою назвою «За Україну!», головним редактором якого є командир полку полковник Олександр Хоменко. 

– Перший номер газети вийшов кольоровим, на честь свята – 24- річниці з дня заснування в/ч 3029. Захисники зустріли видання з хвилюванням і радістю, знаходили на сторінках газети в рубриках «Слово командира». «Герої наших днів», «Визнання», «Знай наших» вони прочитали розповіді про себе, про своїх бойових побратимів, їх будні на передовій, про волонтерів, – розповів помічник прес-секретаря полку Олег Соловйов. -Додають сил та наснаги теплі привітання матерів наших воїнів. 

Ідея акції – консолідація воїнів військових підрозділів Української Армії, піднесення їх бойового духу, висвітлення діяльності Армії, військових новин та життя українських бійців у ООС – з перших же кроків довела свою життєздатність.

Принагідно зазначимо, газета «Запорізька правда» – єдине україномовне видання на Запоріжжі – переживає нині нелегкі часи, бо засновник – обласна рада ніяк не ухвалить рішення про її реформування, більш того, розпорядник коштів за програмою підтримки інформаційної галузі в області – департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА заборгував кошти на друк газети, які ще торік були виділені рішенням облради ради. І, тим не менш, колектив взяв на себе почесну місію, готувати на волонтерських засадах видання для українських воїнів з надихаючою назвою «За Україну!», бо в редакції працюють справжні патріоти. 

Світлана Костюк