Актори Запорізького театру-лабораторії «VIA» привезли дітям Донбасу   «АRТперемир’я»

Актори Запорізького театру-лабораторії «VIA» привезли дітям Донбасу «АRТперемир’я»

Національний мистецький проект «ARTПЕРЕМИР’Я», ініційований Командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, упевнено набирає обертів та завойовувати серця сотень юних прихильників.

Виставу «Малюк та Карлсон» актори Запорізького муніципального театру-лабораторії «VIA» презентували маленьким глядачам шість разів у населених пунктах Донеччини- у Бахмуті, Мар’янці, Миронівському, Торецьку.На них побувало понад 2400 малюків.  Вони стали не тільки глядачами, а і учасниками цікавої та видовищної вистави, упродовж якої отримали масу позитивних вражень і емоцій. Юні глядачі упродовж усього дійства, активно підтримували казкових героїв бурхливими оплесками та веселим сміхом.

Актуальність та важливість гуманітарної складової «ARTПЕРЕМИР’Я» переоцінити важко. Це не просто мистецький десант на схід України любительських та професійних колективів. Це ще один крок до задоволення культурних потреб мешканців Донбасу та зміцнення позитивного іміджу Об’єднаних сил, – зазначив координатор Проекту, офіцер штабу Об’єднаних сил Борис Кутовий
Окрім чудового настрою та заряду бадьорості, юних глядачів, по закінченню вистави, чекали солодкі подарунки від Командувача об’єднаних сил, а також – щире і невимушене спілкування батьків та вчителів місцевих шкіл з офіцерами групи цивільно-військового співробітництва. Місцеві мешканці висловили подяку керівництву Об’єднаних сил за турботу про підростаюче покоління та побажання максимально розширювати географію та рамки мистецького Проекту.

За словами куратора і художнього керівника проекту, режисера-постановника Національного академічного театру оперети Максима Добролюбова – Козолупа «…Коли у часи суворих випробувань та військового протистояння на Сході починають посміхатись діти, – значить наша акторська робота потрібна людям. Дитяча посмішка – це синонім віри у завтрашній день, у відновлення рідного краю…»

Тетяна Відлога