Запорізькі поліцейські отримали новий службовий автомобіль

Запорізькі поліцейські отримали новий службовий автомобіль

Працівники Шевченківського відділення поліції отримали ключі від службового автомобіля «Renault Duster», завдяки підтримці та допомозі керівництва АТ “Мотор Січ”.

13 листопада автопарк запорізької поліції поповнився новим службовим автомобілем «Renault Duster», який був придбаний за сприяння керівництва АТ “Мотор Січ”. Урочиста передача транспортного засобу відбулась на території Музею авіації та високих технологій «Мотор Січ».

У заході взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Сергій Коміссаров, президент акціонерного товариства «Мотор-Січ» В’ячеслав Богуслаєв, керівництво та особовий склад Шевченківського відділення поліції.

Сучасне службове авто сприятиме підвищенню ефективності реагування на виклики громадян.

Керівництво обласної поліції дякує підприємству «Мотор-Січ»  за постійну підтримку запорізької поліції. За сприяння підприємства в особі В’ячеслава Богуслаєва, на постійній основі поповнюється автопарк правоохоронців. Крім цього, завдяки допомозі акціонерного товариства у приміщенні Шевченківського відділення поліції проводяться ремонтні роботи, які дозволять покращити умови праці поліцейських.  

Також, нагадаємо, що поліцейські ГУНП в Запорізькій області провели рейди за допомогою  гелікоптера «Мі-2», який надало акціонерне товариство «Мотор Січ» та квадрокоптерів, з метою встановлення місць можливого вирощування маку та конопель на території Запорізької області, які важкодоступні для виявлення.

Відділ комунікації поліції Запорізької області