Бліц-опитування: Що для вас гідність і свобода?

Бліц-опитування: Що для вас гідність і свобода?

1.Ольга, медична сестра:
-По перше це любити ту землю, де ми живемо. Багато загинуло хлопців які захищали свободу нашої країни, аби ми були вільними і мали змогу вибудовувати власне життя. Гідність в тому щоб зберігати ті чесноти, які і роблять нас людьми.
2.Сергій, ветеран АТО:
-Захищати Батьківщину, родину, близьких, рідну землю, свободу- це велика честь. Гідність це те що робить нас людяними, порядними і чесними.
3.Олена Ярошенко, волонтерка:
– Любити Батьківщину, знати що ти її частка, не вона тобі винна, а ти маєш робити зусилля аби вона процвітала, аби виростити гідне покоління, яке буде продовжувати твій рід, і робити твою країну все краще і краще.
4.Людмила Зеленюк, директорка к.т. ім.Довженка:
-Це повага до кожного громадянина, який живе в цій країні, це і працевлаштування яке потрібно кожному, це і медичне питання, це і виховання діток, щоб в людині було таке життя, аби не турбуватися про завтрашній день, це відпочинок, ну і свобода слова. Мені здається що не так важливо на якій мові людина розмовляє, головне це те, що є в нашому серці, та в голові, і ще забезпечення миру. Ми маємо бути впевнені що в над нашими дітками завжди буде блакитне мирне небо.
5.Людмила Віслоух, юристка, письменниця:
-Відповім словами конституції нашої держави «Людина,її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини, та її гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає за свою діяльність. Утвердження та забезпечення свобод людини є головним обов’язком держави».