Ювенальні поліцейські Запорізької області перевірили сім’ї, які перебувають на обліку

Ювенальні поліцейські Запорізької області перевірили сім’ї, які перебувають на обліку

Співробітники територіальних підрозділів поліції ювенальної превенції Запорізької області перевірили умови проживання 56 неповнолітніх у родинах, які опинились у складних життєвих обставинах.

З початку листопада працівники ювенальної превенції територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з представниками служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали родини, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Профілактичні заходи проводились у Дніпрорудненському, Бердянському, Енергодарському районах області, а також в Олександрівському та Шевченківському районах Запоріжжя.

Представники влади та правоохоронці перевірили 34 родини, що опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховуються 56 дітлахів.

Під час заходів поліцейські роз’яснили батькам норми чинного законодавства щодо обов’язків з виховання та розвитку дітей. Надали інформацію щодо адміністративної і кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Крім того попередили про недопущення домашнього насильства.

За результатами, до адміністративної відповідальності за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, притягнуто 2 жінки.

Поліцейські звертаються до мешканців Запоріжжя та області з проханням не оминати випадки порушення прав та інтересів дітей у сімейному середовищі. У разі виявлення таких – невідкладно звертатись до поліції.

З початку року поліцейські ювенальної превенції задокументували 1251 фактів невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

Нагадаємо, Запорізькі поліцейські розповіли дітям, як протидіяти шкільному булінгу.

Відділ комунікації поліції Запорізької області