Відзнаки народної пошани «ГІДНІСТЬ та ВОЛЯ» удостоєна  «Запорізька правда»

Відзнаки народної пошани «ГІДНІСТЬ та ВОЛЯ» удостоєна «Запорізька правда»

За активне поширення української ідеї, мови та культури, за постійну волонтерську допомогу бійцям Української Армії відзнакою народної пошани «ГІДНІСТЬ та ВОЛЯ» за номером 785 відмічено Наталію Зворигіну, очільницю газети «Запорізька правда», волонтерку. Це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована для нагородження за мужність, патріотизм, громадянську активність та милосердя, проявлені під час революції гідності та АТО, а віднедавна і ООС. Нагородою з моменту її заснування відмічено кращих самооборонівців Майдану та їх командирів за безпосередню героїчну участь у подіях Революції Гідності. З початку агресії, з лютого 2014 року, за бойові подвиги цю нагороду отримали героїчні воїни АТО. Вісім Героїв України нагородили посмертно! Крім того, за системну і ефективну допомогу української Армії нагороди отримали кращі волонтери.
Нагадаємо, вшанування героїчних учасників подій Революції Гідності у Запорізькій області, а також учасників бойових дій у сучасній визвольній війні нашого народу проти російського агресора, пройшло у прес-центрі ЗОО НСЖУ в рамках заходу, присвяченого Дню гідності і свободи.

– Знак народного визнання – це нагорода для всього творчого колективу нашої газети. Бо наша газета сьогодні – це волонтер на лінії фронту і воїн у гібридній інформаційній війні з окупантами, – підтвердила Наталія Зворигіна. – Відзнака набуває для нас тим більшої цінності, що її ініціювали наші побратими. Ідейним натхненником і автором її візуального образу став командир Шевченківської десятки Запорізької Обласної Самооборони у 2014-15роках Вадим Литвин. Він же, як сьогодні з’ясувалося, і представив мене до цієї відзнаки. Пишаюся! Бо вона, в першу чергу, – символ реального визнання нашої газети її читачами.