Володимир Буряк вимагає розпочати перерахунок плати за опалення

Володимир Буряк вимагає розпочати перерахунок плати за опалення

Міський голова Володимир Буряк вимагає від профільних служб прискорити вирішення питання перерахунку за опалення за листопад. Це стосується як будинків, де опалення включили не в перший же день, так і проблемних квартир, де після подачі теплоносія опалення також з’явилося не відразу. Це питання обговорювалося в ході наради в міськвиконкомі, яку провів міський голова Володимир Буряк.

Опалювальний сезон в Запоріжжі стартував 4 листопада. Однак тепло до багатоповерхівок надходило протягом декількох днів. Виникали і аварійні ситуації, через які деякі будинки протягом певного часу залишалися без опалення.
– Багатьох запоріжців хвилює питання перерахунку за тепло, коли опалювальний сезон розпочався, а в квартирах і окремих кімнатах холодно, відсутнє опалення. Городяни пишуть про це і через мою публічну сторінку в соціальній мережі «Фейсбук». Хочу заспокоїти запоріжців. Перерахунок буде проведений, оплата буде нараховуватися тільки з моменту надходження тепла в квартири. Таке завдання поставлене перед профільними службами, – зазначив Володимир Буряк.
Відзначимо, за незадовільну підготовку до опалювального сезону міський голова Володимир Буряк нещодавно оголосив догани керівникам профільних департаментів та комунальних підприємств міста.