Щеплення для кошеняти

Щеплення для кошеняти

Кошеня в домі -це не тільки величезна радість, а ще й велика відповідальність за здоров’я і життя вихованця.

Щоб захистити його від вірусів і хвороб, необхідний контроль ветеринарного фахівця і своєчасні профілактичні щеплення, радить власниця мережі спеціалізованих клінік «Вет-експерт» Тетяна Кидалова.

 

«Вет – Експерт» – надійна ветеринарна клініка для Вашого улюбленця! Команда професійних лікарів надасть будь-яку медичну допомогу – від щеплень і терапевтичного лікування до хірургічного втручання. В наявності операційна, обладнана для проведення складних операцій.

Основними напрямками діяльності «Вет-Експерт» є: ветеринарна кардіологія, урологія, неврологія, офтальмологія, хірургія, гінекологія та акушерство, онкологія, стоматологія, діагностика, лабораторні дослідження, вакцинації.

Крім кваліфікованої ветеринарної допомоги, що надається безпосередньо в клініці, є можливість викликати лікаря додому

У вет-аптеці клініки представлений великий вибір ліків, дієтичних кормів.

⠀ Щепленню має передувати обробка вихованця антигельмінтними (глистогінним) препаратами. Ця процедура необхідна для того, щоб виключити присутність глистів в організмі тварини. Наявність паразитів може призвести до небажаних наслідків вакцинації, зробити її неефективною і навіть шкідливою.

Перші щеплення кошенятам починають робити з двомісячного віку. Препарати випускають у вигляді комплексних вакцин, що містять по 3-4 компонента, це дозволяє кілька ін’єкцій замінити однією. Ревакцинація проводиться через три тижні.

Як правило, заводчики проводять ці процедури до того, як передати кошеня новим власникам. Якщо ж з якоїсь причини щеплення не було зроблено, то потрібно зробити їх якомога швидше.

Завдяки сучасним медичним препаратам, кішки легко і без ускладнень переносять щеплення. Якщо кошеня після процедури сонливе і дещо ослаблене, нічого страшного в цьому немає: це звичайна реакція на щеплення, вже на наступний день стан тварини увійде в норму.

Іноді складається ситуація, коли щеплення потрібно перенести на більш пізній термін. Це відбувається в наступних випадках:

?було проведено лікування антибіотиками – тоді вакцинацію необхідно зробити через 2 тижні після завершення лікування;

?кошеня перенесло операцію – тоді щеплення робиться через 21 день;

? у вихованця був контакт з хворою твариною – перед тим як ставити щеплення, слід переконатися, що кошеня не заразилося.

Після щеплення протягом трьох тижнів не можна проводити операції (кастрація / стерилізація). Тому необхідно заздалегідь розпланувати всі заходи, пов’язані з вихованцем.

➖Важно розуміти, що без вакцинації здоров’я і життя тварини піддаються серйозній загрозі. Навіть якщо вихованець домашній і не буває на вулиці, існує ймовірність потрапляння небезпечних вірусів та інфекцій в будинок із взуттям власників.