«Ти ж моє серденько»: АТОвці публічно освідчилися своїм  коханим

«Ти ж моє серденько»: АТОвці публічно освідчилися своїм коханим

На конкурс “Дій активно. Живи позитивно”

На запрошення волонтерів з команди Надії Мороз «Волонетерські вареники ZP» на романтичну вечірку завітали воїни-захисник України та їх дружини і коханіжінки. Захід у ресторані «Пори року» запорізького готелю «Інтурист» напередодні святкування Дня всіх закоханих зібрав справжній аншлаг.

Зі своїми коханими прийшли ті, кого ми бачимо і знаємо як захисників, героїв, мужніх, відважних, суворих. А волонтери надали їм можливість проявити себе і з іншого боку: вони довели, що є закоханими чоловіками, ніжними, ліричними, романтичними. 

Було багато позитивних емоцій, музики, танців, гарного спілкування. Душевного піднесення гостям додали виступи відомих запорізьких виконавців Любові Камінської, Анатолія Сердюка, троїстих музик «Одна родина» у складі Юлії та Олексія Макаренків та Анатолія Собокаря.

Надихнувшись атмосферою кохання, суворі воїни, ніяковіючи, втім, поборовши хвилювання, вголос висловили свої світлі щирі почуття і публічно освідчилися своїм жінкам, подарували їм додаткові миттєвості щастя.

«Конкурс журналістських матеріалів «Дій активно.Живи позитивно» ініційований «Благодійним фондом Олександра Шевченка» та Українським журналістським фондом».