Бліц-опитування: Як захистити дику природу від негативного впливу людини?

Бліц-опитування: Як захистити дику природу від негативного впливу людини?

1.Марія, домогосподарка:
-Дика природи в нас мабуть тільки десь у Карпатах залишилася. Мабуть треба по перше виховати людину, аби вона стала розумніше і почала дбати про навколишній світ, тоді може вдасться рештки дикої природи зберігти.
2.Артур, м.Київ, тренер:
-Потрібні державні програми скеровані на захист дикої природи, як наприклад у Германії. Програма має включати комплекс заходів у різних сферах життєдіяльності, а не тільки поліцейські міри.
3.Дмитро, студент:
-Мабуть треба поширювати волонтерські рухи на захист дикої природи? Наприклад за чисту та доглянуту Хортицю, або за заборону полювання у Запорізькій області.
4.Єва, студентка:
– В інституті на заняттях нас вчили що найбільше дика природа потерпає від підприємницької, індустріальної, та сільськогосподарської діяльності людини. Тож треба контролювати та обмежувати ці галузі заради зберігання дикої природи.
5. Світлана, м.Київ, лікарка:
-Все залежить від людини. Тож треба нам змінюватись, виховувати і дітей і дорослих аби ми відчували себе часткою природи, і нам хотілося б піклуватись про неї, як про рідну мати. А допоки людина думає лише про власні статки, природа завжди буде потерпати.