Бліц-опитування: Який куточок Запорізької області ви б хотіли дослідити  і чому?

Бліц-опитування: Який куточок Запорізької області ви б хотіли дослідити і чому?

1.Володимир Лінніков, історик:
-Є такі привабливі і не дуже знайомі мені місця у Запорізький області. Це Молочний лиман, та Степова коса. Ця коса- місце де мешкають безліч тропічних перелітних птахів, вона незабудована, і зберіглася майже у первозданному вигляді. Там зручно спостерігати схід та захід сонця над морем.
2.Юрій Вілінов, краєзнавець:
-Є місце на правому березі у гору за течією від арочного мосту і до Дніпрогесу. Там зберіглися скелі, і там є бетонні уламки часів забудівлі Дніпрогесу, і все це виглядає досить цікаво.
3.Тетяна Осадчук, викладач:
-Таких місць в мене довжелезний, недописаний список. В ньому і річка Гайчур,і скіфський курган Гайманова могила, і зовсім невеличкі маловідомі балки на острові Хортиця, і водоспад біля села Скельки Васильовського району. Цей водоспад утворений джерелом, має поетичну назву «Сльози Горпини».
4.Андрій Колесніков,працює в відділку культури Токмакського району:
-Хотілося б частіше бувати у чудовому куточку Токмакського району поблизу села Червоногірка. Там мальовничий рельєф місцевості, яри, балки, є невеличкий ліс, існує заказник. Гарне місце для відпочинку, екскурсій та спостережень.
5.Петро Кралев, смт Лисогорка, краєзнавець:
– З історичних часів існує старий козацький шлях, яким козаки добиралися на Стару Січ. Частина цього шляху пролягає по Запорізькому району нашої області. Зокрема він пролягає з Верхньої Хортиці, через Нижню, через Крутояри, Біленьке, Тарасову гору і далі до місця колишньої Січі. Ось по цьому маршруту я можу робити екскурсії.