Бліц-опитування: У який незвичний спосіб вам доводилося опановувати предмети шкільної програми?

Бліц-опитування: У який незвичний спосіб вам доводилося опановувати предмети шкільної програми?

1.Борис, студент:
-Завжди на уроках фотографував написи та схеми на шкільній дощці, потім переглядав. Мабуть це вже стало звичним способом вчитися. Одного разу намагався на екзамені використати телефон, але його побачили та відібрали. Добре хоч не вигнали.
2.Оксана, студентка:
-Аби вчити англійську мову, я у смартфоні виставила усі настройки та інтерфейс на англійському. Так само вдома у мене у комп’ютерних програмах тільки англійська мова, наприклад у «Ворді» , або у «Фотошопі». Спочатку було дуже незручно, але потім це дає ефект.
3.Ольга, візажист:
-Навчаючись у школі, часто записувала складні уроки на відео , та й відео особливо не треба, головне аудіо запис, потім вдома прослухав і запам’ятав все. Інколи робила шпаргалки для контрольної роботи, теж з допомогою телефона.
4.Петро,студент:
-У школі мене привчив батько завжди після приготування домашніх завдань, відповісти вголос все що я мав вивчити. Особливо це допомагало як що хтось вдома мене слухав, наприклад бабця. Вона раділа що онук такий розумний та стараний, а я теж сам у це вірив, мабуть це окрім доброї пам’яті це ще й мотивувало мене.
5.Станіслав, приватний підприємець:
-Не дуже я прагнув навчатися у школі. Тоді ще не було ЗНО, а вступні іспити до вишу складати треба якось було. Я зрозумів це , і за пару місяців самостійних занять вивчив відповіді на всі питання. Тому іспити до інституту склав добре