Читайте у газеті “Запорізька правда” за 28.02.2019 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 28.02.2019 р.

Шановні друзі! У четвер, 28 лютого, виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.
Тиждень видався насиченим багатьма визначними датами і подіями.
Серед з них – Масниця. Щоб від «блінов на Маслєніцу» не вхопила «мишебратська» печія, поборемося із «рускім міром» – проведемо «лікбез», як готувалися до Великого Посту наші пращури. Із «Запорізької правди» дізнайтесь, чому українці святкують Запусти, Масниці, Масляну, Колодія, але не Маслєніцу.
Піднімаємо й важливі соціальні проблеми.
– У людей забрали безкоштовну медицину, в Україні епідемія кору, двоє з трьох українців помирають від серцево-судинних захворювань, населення скорочується. У всіх цих бідах часто звинувачують МОЗ. У більш ніж 4000 висловлювань українських політиків, які перевірив проект VoxCheck з початку 2016 року, медична реформа та охорона здоров’я – одні з найпопулярніших за кількістю згадувань (більше 5%). Які з тверджень політиків про медицину є правдою, читайте у «Запорізькій правді».
Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.
Хто такі «мотогони» і чим вони прославили наш Запорізький край? Про це дізнайтесь із перших вуст одного з найкращих «мотогонів» України Олександра Криворучка.
Подаємо й корисну ужиткову інформацію.
Зокрема , розкажемо про дивовижну професію – гідів та екскурсоводів, чиє професійне свято щойно відмітили у Запоріжжі. Це такі фахівці, які професійно закохують туристів у наш край. Де цьому навчитися? Читайте у нашій газеті.
Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете рубрику «Справи небайдужих» про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють, а також «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.
А у нашій рубриці «Дивина тижня» ви дізнаєтеся про незвичайний спосіб опанувати шкільну науку.
Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.
Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.