Читайте у газеті "Запорізька правда" за 08.05.2019 р.

Друзі! У середу, 8 травня, виходить у світ перший впуск Запорізької обласної газети громадської організації «Клуб друзів «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.
Нова газета виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективи КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м.Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда». Проблема полягає у тому, що управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області наказом №88\04 від 24.04.2019 року «Про визнання недійсним свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ» фактично припинено випуск газети «Запорізька правда». Така ситуація виникла через те, що засновник видання Запорізька обласна рада не виконала Закон України «Про реформування друкованих державних і комунальних ЗМІ» та своєчасно не передала права на газету нашому трудовому колективу. До слова, цим самим Запорізька обласна рада унеможливила й ведення виробничої діяльності нашого підприємства. Оскільки, згідно Статуту КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР, єдиним видом виробничої діяльності вказаного підприємства є видання газети «Запорізька правда». Таким чином, підприємство позбавлене можливості здійснювати свою виробничу діяльність, а відтак і проводити весь комплекс розрахунків – за заробітну плату працівникам, комунальні послуги, оплату податків, тощо. Ситуація критична, і для її вирішення Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів України у вівторок, 14 травня, на 11.00 скликає на обговорення за круглим столом підходів до її вирішення представників облради, головних управлінь ДФСУ. ПФУ, Держкомпраці, громадських активістів. Про перебіг подій ми детально інформуватимемо всіх зацікавлених і небайдужих.
А у новому випуску, який побачив світ у день скорботи, пам’яті і примирення, читайте, чи здійсненна місія примирити, об’єднати, вшанувати. З кожним роком реальних свідків та учасників Другої світової війни – тих, хто, перебуваючи у різних ідеологічних таборах, як у лавах Червоної армії, так і в загонах національного визвольного руху, боронив Україну від фашистської навали і тоталітарного радянського режиму, виборював її державну незалежність, стає все менше. Настане день, коли вони підуть від нас у вічність. Дуже важливо нарешті примирити і об’єднати їх, бо у ті полум’яні роки вони жертвували власним життям заради нашого світлого майбутнього. Гідне вшанування їх подвигу додає нам мужності і наснаги боронити свою рідну землю і здобувати перемоги у сучасній визвольній війні із російським агресором.
Піднімаємо й інші важливі соціальні проблеми.
Поговоримо про Закон про мову і про те як Закон про мови України змінив долю відомо запорізької поетки Лариси Коваль.

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.
Чи є життя після виборів? Коли відбуваються якісь непередбачувані зміни, багато людей відчувають тривогу і розгубленість. Що буде далі? Яке майбутнє на нас чекає? Чи можемо ми, і як саме, впливати на ситуацію в країні, коли щось пішло не так? Наша газета подає 5 простих способів знизити рівень тривожності, відчути тверду землю під ногами і самим стати рушійною силою змін.

А також пропонуємо вашій увазі справжні сенсації.
Напередодні 9 травня ми згадуємо людей, які воювали з фашистами. А варто б згадати і про собак, які воювали нарівні з людьми і внесли свій визначний внесок у Перемогу. Чому одного з собак на параді перемои кнологи несли на шинелі верховного головнокомандуючого? Про прославленого чотирилапого бійця Джульбарса читайте у свіжому випуску газети.
А у нашій рубриці «Дивина тижня» ми здивуємо своїх читачів розповіддю про малечу,яка зявилася на світ у бердянському приватному зоопарку «Сафарі». А у традиційному бліц-опитуванні наші земляки діляться своїми враженнями від відвідин цього зоопарку.
Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення, цікавий кросворд та ще багато іншої корисної інформації.
Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.