Увага! В Управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області змінився номер «телефону довіри»

Увага! В Управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області змінився номер «телефону довіри»

Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області здійснює контроль на території регіону за цільовим, ефективним використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу, в тому числі законністю використання бюджетних коштів.
Тому звертаємося до громадян: якщо вам відомі факти порушення діючого законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного і комунального майна підприємствами, установами та організаціями, випадки можливих корупційних або інших неправомірних дій (бездіяльності) та рішень посадових осіб органів Держаудитслужби при здійсненні ними своїх повноважень, повідомляйте про це за телефоном довіри.
Телефон довіри Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області (061) 764-86-68 функціонує в робочі дні з 9.00 до 18.00 години, у п’ятницю – до 16.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45).
Крім того, повідомляємо про номери телефонів довіри Східного офісу Держаудитслужби (м.Дніпро) – (056) 722-22-65 та Держаудитслужби (м.Київ) – (044) 485-17-85.

Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області