Чи потребують місцеві рибні угіддя захисту від шкідливих дій людини?

Чи потребують місцеві рибні угіддя захисту від шкідливих дій людини?

Андрій, менеджер:
-Не дуже обізнаний у цій темі, але здається, що риба є, друзі полюбляють рибалити, майже завжди ловлять на вудку досить непогано. Тобто хоч вода у Дніпрі не дуже чиста, але допоки риба у річці є. Але до природних чи штучних водоймищ людині треба ставитися ощадливіше.
Івета, продавчиня:
-Звісно, що потребує захисту і риба, і угіддя, як і всі ми. Дивіться, яке брудне наше середовище, не певна, що взагалі у Дніпрі є риба, бачу, що на мосту завжди стоять рибалки із вудками, але кого вони там ловлять, я не розумію. Може крокодилів?
Дмитро, вчитель історії:
-Риба та взагалі водні угіддя та ресурси потребують захисту у першу чергу. Бо вода – це життя. Дніпро дуже засмічений , а малі річки ще більше. Вони перетворилися на вигрібні канави. Треба глобальна велика державна програма для збереження водних ресурсів, наприклад, така, що діє вже багато років у Німеччині. Німці, зокрема, свій Рейн зробили чистим.
Інга, медична сестра:
-Взагалі увесь навколишній світ потребує захисти від людської діяльності, але ж ніхто про це не дбає. Схаменемось тільки тоді, як взагалі уся риба переведеться, і не тільки риба.
Світлана, вихователька дитячого садка:
-Звичайно, що потребують. Дивіться, як зменшилася кількість риби у Дніпрі, та й в Азовському морі також. Я пам’ятаю власні дитячі роки, батько рибалив на вихідних, завжди приносив багато риби, і пам’ятаю, яка відносно чиста була вода у Дніпрі