Телеканали Суспільного мовника покажуть фільм про Олега Сенцова “Етапом через пів Землі”

Телеканали Суспільного мовника покажуть фільм про Олега Сенцова "Етапом через пів Землі"

UA: Суспільне мовлення долучається до всесвітнього дня солідарності з Олегом Сенцовим #SaveOlegSentsov. До дня народження режисера всі регіональні телеканали Суспільного транслюватимуть документальний фільм “Етапом через пів Землі” виробництва “Громадського”.

Стрічка вийде в ефір регіональних телеканалів Суспільного 13 липня о 14:30. Вона розповідає про українських політв’язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка, їхнє затримання в Криму й шлях до російських колоній.

Сенцова та Кольченка утримували в СІЗО в Москві, судили в Ростові, перевозили етапами на Урал й аж до російської Арктики. Автори фільму підрахували, що на двох вони проїхали майже 20 тисяч кілометрів — це половина шляху довкола світу. Для них ця подорож триває винятково Росією. І тільки в’язницями.

Знімальна група “Громадського” побували в ключових містах на шляху їхнього етапу та дізналася, у яких умовах утримують політв’язнів та які люди опікуються їхніми долями там, куди так і не допустили українських консулів, куди й донині складно дістатися адвокатам.

Також деякі філії Суспільного влаштовують офлайнові покази документального фільму. UA: ОДЕСА організовує показ “Етапом через пів Землі” 13 липня о 15:00 в приміщенні Одеського хабу Академії суспільного мовлення, а UA: СУМИ запрошують на перегляд 13 липня о 18:00.

https://suspilne.media/news/1627

Copyright © 2019 UA: Суспільне мовлення, All rights reserved.
Часткове або повне використання матеріалу і фото розсилки дозволяється за умови зазначення джерела: прес-служба UA: Суспільне мовлення. Ваша адреса є у списку розсилки PR-служби UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ. Наша поштова адреса: НСТУ вул. Іллєнка, 42 Київ 04119 Ukraine Якщо Вам не цікава наша розсилка ви можете відписатись або налаштувати ваш профіль.