Читайте у газеті “Правда ЗП” за 01.08.2019р.

Читайте у газеті "Правда ЗП" за 01.08.2019р.

Друзі! У четвер, 1 серпня, виходить у світ черговий впуск Запорізької обласної газети «Правда ЗП» громадської організації «Клуб друзів «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.
Нова газета виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м.Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».
Тож ми інформуватимемо своїх читачів про таке.
У неділю, 4 серпня, всі, хто пов’язує своє життя з Повітряними Силами ЗСУ, відзначають своє професійне свято. В їх числі – військовослужбовці 25-ої транспортної авіабригади, що дислокується під Мелітополем. Про військові операції та арктичні експедиції льотчиків бригади читайте у нашій газеті.
Піднімаємо й важливі соціальні проблеми.
Запорізький обласний дитячий протитуберкульозний санаторій третій рік поспіль зачинено на ремонт. Коли ж входини? Питання вивчали журналісти газети
Подаємо й корисну ужиткову інформацію.
Як стати частиною сусідського ком’юніті, щоб не тільки розширити список контактів та змінити на краще свій будинок, а ще й проявити себе як свідома людина? Власним досвідом на сторінках нашої газети ділиться членкиня житлово-комунального кооперативу по вул. Запорізького козацтва, 41, що у Запоріжжі Валентина Бовенко.
Також пропонуємо вашій увазі справжні сенсації
Аристократка української літератури. Велика мати українського націоналізму. Емансипантка, феміністка й організаторка жіночого руху. Все це – про матір Лесі Українки – Ольгу Драгоманову (Косач), її творчий псевдонім- Олена Пчілка – читайте у рубриці «Постаті».
А у традиційній рубриці «Дивина тижня» ми здивуємо своїх читачів розповіддю про… Марічку з привітом із минулого. А також дізнаємося від наших земляків, якого , на їх думку, пам’ятника не вистачає нашому обласному центру.
Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення, цікавий кросворд та ще багато іншої корисної інформації.
Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.
Придбати свіжий випуск «Правди ЗП» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 099 079 28 49 (понеділок -середа) , або 098 447 29 36(робочі дні) у робочий час.