Бліц опитування: Яка на вашу думку  найпоетичніша пора року?

Бліц опитування: Яка на вашу думку найпоетичніша пора року?

Анвар, редактор:

-Мабуть все ж таки осіння пора найпоетичніша. Одне тільки червоне та жовте листя чого вартує. Хочу часом осінь навіюю певний смуток у душі, але він зазвичай світлий, такий що дає надію на чергову весну.

Віолета, тренерка:

-Звичайно весна сама поетична пора року. Перші квіти,  бруньки на деревах, зелене листя, тепле повітря, від цього радієш, немов би життя починається із чистого аркушу. Жінки і дівчата завжди гарніше виглядають навесні, зимовий одяг складають у шафи, і одягають легкі сукні.

Єлисей, юрист:

-Для  мене це осінь. Після галасливого літа немовби настає тиша і в природі і в душі, прозоре повітря, листопад, небо стає синім, а влітку воно взагалі без кольору. Навіть калюжі після дощу восени якусь свіжість несуть.

Ганна, студентка:

-Мені всі пори року подобаються. А найбільше весна та літо. Весна мабуть більш поетична, тому що немов би народження природи, очікування літніх канікул. Ну а влітку довгоочікувані канікули, подорожі, спілкування.

Жанна Миколаївна, пенсіонерка:

– Весна і початок літа, коли більшість часу буваю на дачі. Копаю землю, саджаю розсаду, сію насіння. З кожним кущиком поспілкуюсь, порадію коли бачу що починає все в мене рости на грядках. Потім радію як починають квітнути дерева, теж з кожною квіточкою розмовляю.